Proteklog vikenda, točnije 5. i 6.ožujka 2022. godine održano je Prvenstvo Hrvatske u disciplini BOULDER. Natjecanje se održalo u Zagrebu u klubu Fothia. U subotu je bio raspored za mlađe uzrasne kategorije, a u nedjelju za seniore.

Sudjelovalo je 28 natjecatelja iz našeg kluba, 27 mlađih natjecatelja u pratnji trenerica Vanje Ilisić i Petre Bregović i jedan senior, naš Aleksandar Zagorec, koji je zauzeo 16 mjesto u jakoj PRO kategoriji od ukupno njih 42 natjecatelja.  Ponosni smo jer smo  ekipno osvojili 5. mjesto.

Imamo jedno postoljeee i osvojenu medalju i to u kategoriji CICIBANI : naša mlada nada Viktor Barić osvojio je 2. mjesto i time pokazao iznimnu fokusiranost, predanost i volju, kao i talent koji je neosporan.. Bravoo! Samo tako dalje!

Smjerovi su bili izazovni u svim kategorijama, a naši vertikalovci pokazali su upornost i ono što je najvažnije sportski duh. Konkurencija je bila ogromna, natjecalo se oko 300 natjecatelja iz 16 klubova.  Čestitamo svima na hrabrom nastupu i ponosni smo na sve naše natjecatelje!  „Nema labavo“