Nadamo se da ćete i ove godine podržati maraton i odazvati se u što većem broju!

Maraton će se održati 10. i 11.9.2022., a najbolje natjecatelje će nagraditi BIM sport Petzl, Iglu Šport, CAMP i BiteMe Nutrition.

Pravila i bodovanje ostaju isti, a šuška se da će neki od prošlogodišnjih natjecatelja ove godine još odmarati jer im godina dana nije bila dovoljna. 🙂

Prošle godine su neki od naših Vertikalovca zauzeli pobjednička mjesta; Ivan Vitez i Jurica Levatić pobijedili su u muškoj kategoriji s 8650 bodova i ukupno 185 popetih smjerova. Siniša Škalec bio je drugi s najviše popetih smjerova, njih čak 101! Aleksandar Zagorec je bio treći s ukupno 3525 bodova i 37 smjerova. Na postolju je bio i Igor Čorko koji je u mješovitoj kategoriji osvojio drugo mjesto s 2960 bodova. 🙂

Vertikalovci, prijavite se čim prije i pokažite da dobro poznate lokalno penjalište i njegove klasike! Nadamo se da će ove godine biti barem duplo više prijavljenih ženskih parova. 🙂

Pratite Facebook stranicu maratona za sve daljnje informacije i kliknite link ispod za prijave!