O klubu

Dobrodošli na službene stranice sportsko penjačkog kluba Vertikal iz Varaždina. Na stranicama možete naći osnovne informacije o slobodnom penjanju, klubu i njegovim članovima, o tome kako je klub nastao, gdje se trenira, gdje su išli ili gdje idu njegovi članovi vikendima, par sličica itd. Stranica će biti posvećena ponajviše slobodnom penjanju jer je to glavna aktivnost članova koje klub okuplja. Ukoliko biste željeli početi trenirati slobodno penjanje, a ne znate ništa ili pak malo o tom sportu, došli ste na pravo mjesto.

Ako imate bilo kakvo pitanje, slobodno upitajte preko kontakta ili još bolje, dođite direktno u dvoranu “Sloboda” ili u našu novu dvoranu u vrijeme treninga i vidite kako to izgleda uživo. Treninzi se održavaju dva puta tjedno. Na sreću, većina članova kluba ljubitelji su prirodne stijene tako da bježe van čim zatopli. Da vas ne bi bunilo, morate znati da alpinistička škola koju će “SPK Vertikal” organizirati s vremena na vrijeme nije neophodna da biste počeli s treniranjem, već se samo preporuča onima koji namjeravaju prihvatiti izazov prave stijene.

Glavno da se klajmba.

419023_367779936573032_1026837972_n