O klubu

Dobrodošli na službene stranice planinarskog kluba Vertikal iz Varaždina. Na stranicama možete naći osnovne informacije o slobodnom penjanju, klubu i njegovim članovima, o tome kako je klub nastao, gdje se trenira, gdje su išli ili gdje idu njegovi članovi vikendima, par sličica itd. Iako je Vertikal planinarski klub, stranice će biti posvećene ponajviše slobodnom penjanju jer je to glavna aktivnost članova koje klub okuplja. Ukoliko biste željeli početi trenirati slobodno penjanje, a ne znate ništa ili pak malo o tom sportu, došli ste na pravo mjesto.

Ako imate bilo kakvo pitanje, slobodno upitajte preko kontakta ili još bolje dodite direktno u dvoranu” Sloboda” u vrijeme treninga i vidite kako to izgleda u živo. Treninzi se održavaju dva puta tjedno. Na sreću, veaina članova kluba su ljubitelji prirodne stijene tako da bježe van čim zatopli. Da vas ne bi bunilo morate znati da alpinistićka škola koju će ” PK Vertikal” organizirati s vremena na vrijeme nije neophodna da biste počeli s treniranjem vea se samo preporuča onima koji namjeravaju prihvatiti izazov prave stijene.

419023_367779936573032_1026837972_n